Kaip pasirinkti įtempiamas lubas?

Paskelbta 2020-10-20 kategorijoje: Įtempiamų lubų skaičiuoklė,Patarimai

Įtempiamų lubų skaičiuoklė – ar tikrai viskas taip skaidru?

Labai dažnai ieškant internete informacijos apie įtempiamas lubas galite rasti įvairias įtempiamų lubų skaičiuokles. Tokios skaičiuoklės įvedus tam tikrus parametrus paskaičiuoja Jums preliminarią įtempiamų lubų vertę. Bet ar tikrai galima pasikliauti skaičiuoklėje pateikta kaina? Ar tikrai paskaičiuota sąmata atspindi realybę?

Įtempiamų lubų skaičiuoklės parametrai

Pabandysime paanalizuoti įtempiamų lubų skaičiuokles. Dažniausiai radus internete tokį įrankį, Jums reikės įvesti patalpos kvadratūrą, šviestuvų ir ventiliacinių angų kiekį ir kai kur karnizo ilgį. Suvedus visą šią informaciją ekrane išvysite sumą, tačiau neapsigaukite, nes dažniausiai toks paskaičiavimas būna preliminarus.

Tuo atvėju, jeigu patalpa yra „standartinė“, lubos kvadrato arba stačiakampio formos, bei pageidaujate paprastų įleidžiamų šviestuvų, tuomet pateikta skaičiuoklėje suma tikrai atitiks realybę. Tačiau jeigu Jūsų projektas yra nestandartinės formos, reikiama išskirtinio apšvietimo sprendimo arba vietoje paprasto karnizo norite daryti nišą užuolaidoms – būtent šiuo atvėju įtempiamų lubų skaičiuoklėje pateiktus skaičius negalima pavadinti net preliminariais. Pakalbėkime plačiau, kaip yra išgaunama įtempiamų lubų kaina.

Kaip yra montuojamos įtempiamos lubos

Iš ko susidaro įtempiamų lubų kaina?

Besikreipiant į įtempiamų lubų tiekėjus, paklausę kainos dažnai išgirsite atsakymą, kad kaina – labai individualus dalykas ir jos paskaičiavimas priklauso nuo norų bei įvairių parametrų. Išgirdę tokį atsakymą tikrai neišsigąskite ir negalvokite, kad įmonė yra neskaidri ir slepianti kainas. Atsakymas yra toks, nes nenori Jūsų klaidinti ir nori pateikti kuo tikslesnį paskaičiavimą. Labai dažnai klientai susiduria su situacija, kai įtempiamų lubų skaičiuoklėje pasiskaičiuoja preliminarią sumą, paskambina į įmonę, kad užsisakyti lubas, o galutinė sąmata gaunasi visai ne tokia, kokią jie matė skaičiuoklėje. Tuomet klientai jaučiasi apgauti, galvoja, kad įmonė nori iš Jų pasipelnyti ir dirba nesąžiningai. Susidūrėme su ne viena tokia situacija, tad norime paaiškinti kam yra padarytos tos skaičiuoklės ir iš ko gi susidaro įtempiamų lubų sąmata?

Pagrindiniai įtempiamų lubų kainos parametrai

Kaip jau minėjome aukščiau, įtempiamų lubų skaičiuoklė gali Jums padėti suprasti preliminarią kainą  jeigu Jūsų patalpa yra gana standartinė. Dizainas taip pat turėtų būti gana standartinis: įleidžiami šviestuvai, pakabinamas šviestuvas ir lubinis karnizas. Tokiu atveju skaičiuoklėje pateikta suma bus labai panaši į tikrąją.

Tai gi iš ko susidaro įtempiamų lubų sąmata?

 1. Plėvelė.
  PVC plėvelė arba medžiaginė. Dažniausiai PVC plėveles būna pigesnės už medžiagines.
 2. Plėvelių gamintojas.
  Plėvelės būna vokiečių, kinų, prancūzų, lenkų gamybos. Atitinkamai pasiskirsto ir kainos – kinietiška pigiausia, Europietuškos brangesnės. Labai dažnai žmonės bijo kinietiškų plėvelių, nes jos pagal susidarytus stereotipus yra nekokybiškos. Visos plėvelės, tuo pačiu ir kinų gamybos yra sertifikuotos, atitinka saugos reikalavimus ir tikrai nekenkia sveikatai, svarbiausia pasirinkti patikimus tiekėjus turinčius atitinkamus sertifikatus. Plačiau apie įtempiamų lubų įtaką sveikatai galite paskaityti čia.
 3. Kampų kiekis.
  Labai svarbus dalykas yra kampų kiekis patalpoje, nes nuo kampų kiekio priklauso parinktos konstrukcijos kaina. Jeigu kambarys yra standartinis su keturiais kampais, tai yra vienas įkainis, bet jeigu vienoje patalpoje yra 8 kampai ir daugiau, įkainis bus visai kitas, nes montavimo sudėtingumo lygis yra aukštesnis.
 4. Apšvietimas.
  Kaip jau ir minėjome, galite pasirinkti paprastus taškinius įleidžiamus šviestuvus, galite juos kombinuoti su pakabinamais šviestuvais. Įleidžiami šviestuvai gali būti kaip papildomas apšvietimas, o pagrindas pavyzdžiui – LED juostos. Taip pat šiuo metu labai populiarus „TRACK“ apšvietimas, kuris yra tikrai nepigus ir skaičiuojamas individualiai pagal iš anksto suderintą projektą.
 5. Vamzdžių bei ventiliacinių angų skaičius.
  Vamzdžius galima apeiti arba pilnai paslėpti po įtempiamomis lubomis, užsakovas nusprendžia kokio galutinio rezultato jis tikisi. Kaina dar priklausys nuo vamždių išdėstymo sudėtingumo. O skylės ventiliacinėms angoms skaičiuojamos tuo pačiu principu, kaip ir taškiniams įleidžiamiems šviestuvams.
 6. Karnizų montavimas.
  Karnizas gali būti lubinis, paslėptas nišoje, o niša gali būti atvira ir uždara. Lubinis karnizas yra tvirtinamas specialios konstrukcijos pagalba ant senų lubų ir plėvelėje yra iškerpama speciali skylė pritaikyta karnizui. Tai yra pigiausias variantas. Brangesnis variantas yra kai montuojama niša su paslėptu karnizu.
 7. Vieno arba dviejų lygių lubos.
  Dviejų lygių konstrukcijos tai sudėtingas ir kruopštus darbas reikalaujantis tikrai savo darbą išmanančių speciliastų. Dviejų lygių lubų vertė yra žymiai didesnė už paprastų vieno lygio lubų.
 8. Lubų dizainas.
  Apie įtempiamų lubų dizainą dar tikrai kalbėsime atskirai, tačiau populiariausi klientų pasirinkimai yra: žvaigždėtas dangus, „sklandančios lubos“, dviejų lygių lubos, įtempiamos lubos su fotospauda, bei perforuotos lubos.
Įtempiamų lubų montavimas

Įtempiamų lubų montavimas

Kaip gi sužinoti tikslią įtempiamų lubų kainą?

Jeigu įtempiamų lubų skaičiuoklė nepaskaičiuoja tikslios kainos, kaip gi ją sužinoti? Rekomenduojame kreiptis į įmonę, kuri paskaičiuos Jums tikslią kainą. Jeigu turite jau su dizaineriu suderintą dizainą, galite atsiųsti Jūsų būsto planą bei vizualizacijas ir pagal pateiktą informaciją bus paskaičiuota kaina, turėsite tik informuoti, kokią būtent plėvelę skaičiuoti sąmatoje. Jeigu paskaičiavimas tenkina, tuomet iš anksto suderintu laiku atvyksta inžinierius į objektą, kad tiksliai išsimatuoti bei įvertinti patalpas ir suderinti iki galo projektą su užsakovu.

Jeigu Jūs neužsakinėjote dizainerio paslaigų – mūsų inžinieriai pasiruošę Jums padėti. Registruokitės nemokamai konsultacijai – matavimui, mūsų atstovas atvažiuos į objektą, išklausys Jūsų pageidavimus ir parinks kartu su Jumis geriausią variantą. Inžinieriaus atvykimas Jūsų neįparegoja užsakyti lubas. Negaiškite laiko ir rinkitės iš karto patikimus tiekėjus, kurie suteiks garantiją savo darbams bei medžiagoms. Užsiregistruoti nemokamai konsultacijai galite telefonu +370 621 82555 arba paspaudus mygtuką žemiau – ir visiškai nesvarbu iš kurio miesto esate, ar tai Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar Šiauliai – mes atvyksime į išmatavimą nemokamai.


Pasidalinkite naudinga informacija su draugais:

50€ kuponas
7% nuolaida
3% nuolaida
70€ kuponas
30€ kuponas
10% nuolaida
5% nuolaida
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
3% nuolaida
5 kv. m. dovanų
Išbandykite laimės ratą ir laimėkite pukius prizus!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

 • Kuponai galioja užsakymams virš 25 kv. m.
 • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
 • Kodas galioja iki 2021 m. rugpjūčio 31.