Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Įtempiamos lubos

Paskelbta 2022-02-03 kategorijoje: Įtempiamų lubų profiliai

Įtempiamų lubų profiliai – EuroKraab ir EuroSLOTT

Įtempiamų lubų profiliai – yra viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių montuojant įtempiamas lubas.  Jis skirtas ne tik kokybiškam lubų pritvirtinimui prie sienos, bet taip pat yra ir labai reikšmingas planuojant įtempiamų lubų dizainą ir funkcionalumą.

Įtempiamų lubų profilius pagal paskirtį būtų galima skirstyti į:

 • Sieninius
  Naudojami lubų medžiagai pritvirtinti prie sienos
 • Skirtus apšvietimui
  Juose montuojamos LED linijos, magnetinis TRACK apšvietimas, SLOTT sistema
 • Skirtus karnizams ir nišoms
  Tokie profiliai padeda nesudėtingai sukurti nišą ar sumontuoti kelių lygių lubas.

Šešėlinė įtempiamų lubų sistema

Šešėlinis EuroKraab įtempiamų lubų profilis – šiuo metu populiariausias klientų pasirinkimas. Tai puikus dizaino sprendimas padedantis sujungti sienų ir lubų plokštumas. Šio metodo dėka išgaunamas tolygus šešėlinis tarpelis, kuris sukuria ore kabančių ir sienų neliečiančių lubų vaizdą.

EuroKraab profilis turi nemažai privalumų. Didžiausias tas, kad dėl šešėlinio tarpo sienų apdaila, nesvarbu dažymas ar tapetavimas, gali būti atliekama ir po lubų įrengimo. Tai labai supaprastina ir palengvina būsto įrengimo darbų planavimą ir sumažina sienų pažeidimo riziką. Taip pat dėl tokio tarpo, ateityje bus daug lengviau atnaujinti sienų apdailą.

EuroKraab sistema leidžia sukurti sprendimus, kuriuos ne kiekvienas gali vizualiai atskirti nuo gipso kartono apdailos. Šiuo atžvilgiu išskiriami keli profilio pranašumai:

 • Tobulas paviršius ir estetinė išvaizda;
 • Efektyvi apsauga nuo nutekėjimo
 • Eksploatacijos metu nėra įtrūkimų;
 • Daug įtempiamų lubų dizaino galimybių;
 • Didelis montavimo greitis ir pagaminamumas;
 • Švara montavimo darbų metu.

EuroSLOTT įtempiamų lubų profilių sistema

EuroSLOTT yra patikima, novatoriška profilių sistema, skirta darbui su audinio lubomis. Jos daug kuo skiriasi nuo PVC lubų, todėl įtempiamos audinio lubos užima atskirą nišą lubų dizaino mene, o šis profilis yra vienas iš šiuolaikinių darbo su jomis variantų.

Privalumai naudojant EuroSLOTT sistemą su audinio lubomis :

 • greitis, paprastumas ir didelės pritaikymo galimybės;
 • puikus profilio prigludimas ir vienodas juostos įtempimas;
 • puikus elementų sukibimas dėl sklendės mazgo ir specialių jungčių;
 • matinė juoda apdaila suteikia gilią, sodrią juodo tarpo spalvą;
 • apskaičiuotas tarpo plotis kartu su sodria spalva suteikia aiškų šešėlį, kad būtų sukurtas kylančių lubų vaizdas;

Nišinės šviesos linijos SLOTT – modernesnis LED juostų variantas

Nišinės šviesos linijos SLOTT – tai šviesos linijų sistema be difuzorių ir maskavimo juostos. Modernus estetinis sprendimas, bet kokioms įtempiamoms luboms. Sistemą galima montuoti tiek atviroje formoje, tiek su difuzoriumi. Įtempiamų lubų profilis SLOTT gaminamas trijų spalvų: juodas, baltas, juodas rėmas su balta niša.

Šviesos linijos gali būti naudojamos, kaip pagrindinis arba dekoratyvinis apšvietimas. Juodai baltas profilis skirtas kontrastingam apšvietimo linijos paryškinimui. Tai įspūdingas ir įdomus lubų dizaino sprendimas.

Baltas ir nespalvotas profilis skirtas darbui kartu su įvairios galios išilgine LED juostele. Juodas lizdas skirtas papildomai įrangai, tokiai kaip bėgių sistemos, L31/L61 ar prožektoriai.

SLOTT 40 ir SLOTT 80

 Slott 40 ir 80 yra PVC ir medžiaginių įtempiamų lubų konstrukciniai profiliai. Jie priklauso amortizuojančių lubų klasei. Dėl patobulinto specialaus amortizatoriaus bloko, profiliai saugiai ir tolygiai laiko juostą. Tuo pačiu metu pasiekiamas estetinis, tarpų neturintis, tinklelio prigludimas prie metalo. Šie profiliai yra trijų spalvų, kad būtų galima modeliuoti ir kurti kontrastingus derinius: juoda, balta  ir nedažyta.

Bėgių sistema SLOTTneginčytinas pasirinkimas 

Bėgių sistema SLOTT– išskirtinis sprendimas įtempiamų lubų pasaulyje. Ji yra bėgių konstrukcijos pagrindas ir leidžia sistemą įdiegti tiek į medžiagines, tiek į PVC lubas. Kalbant apie sistemos saugumą, svarbu pažymėti, kad ji aprūpinta žemos įtampos 48 V maitinimo šaltiniu. Magnetinių bėgių sistema suponuoja tinkamą armatūros tvirtinimą. Šis sprendimas itin patogus tais atvejais, kai dažnai keičiama šviestuvų vieta.

„Brilliance ceiling“ yra oficiali KRAAB ir SLOTT profilių atstovė Lietuvoje. Esame užtikrinti šių gaminių kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl ne tik montuojame šiuos įtempiamų lubų profilius savo klientams, bet ir jais prekiaujame. Tikimės, kad klientas perskaitęs straipsnį supras, koks platus yra profilių pasirinkimas ir panaudojimas, o straipsnį perskaitęs meistras pasvarstys apie medžiagų atnaujimą ir savo darbo kokybės gerinimą.

Norėdami užsisakyti ar apžiūrėti profilius kreipkitės el.paštu info@lubunamai.lt arba telefonu +370 666 22444

 

 

 


Pasidalinkite naudinga informacija su draugais:

5 šviestuvai dovanų
80€ kuponas
10% nuolaida
Karnizas dovanų
30€ kuponas
10% nuolaida
-15% BAUF plėvelei
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
LED nišoje dovanų
5 kv. m. dovanų
Išbandykite laimės ratą ir laimėkite fantastiškas nuolaidas!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

 • Kuponai galioja užsakymams virš 20 kv. m.
 • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
 • Kodas galioja iki 2024 m. gegužės 25 d.
 • Nuolaida galioja prieš pasiūlymo gavimą arba sutarties pasirašymą.