Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Lubos su LED linijomis

LED standarto įtempiamos lubos su foninio apšvietimo juosta tampa vis populiaresnės. Ir tai visai nestebina, nes LED juostos Jūsų lubas tikrai gali pakeisti neatpažįstamai.

Yra daugybė variantų, kaip naudoti LED juostą su įtempiamomis lubomis, pvz., klasikiniai šviesos karnizai, kurių gamyba yra gana sudėtinga ir brangi, sparčiai populiarėjančios skraidančiosios lubos, taip pat paslėptas arba vidaus foninis apšvietimas. Kiekvienas iš šių variantų yra geras, ir kiekvienas iš jų turi savo šalininkų, nes tokios lubos atrodo skirtingai, ir Jūs galite pasirinkti tai, kas patinka būtent Jums.

Įtempiamos lubos su LED Standart profiliu pasižymi tuo, kad LED juostelė yra sumontuota drobės ir pakopos laiptelio sandūroje, o pati juosta uždaroma šviesą praleidžiančia juosta. Tai leidžia Jums gauti daugybę apšvietimo efektų ir pasiekti nuostabių rezultatų.

Įtempiamos lubos yra ne tik praktiškas, bet ir gražus sprendimas. Formų, spalvų ir faktūrų įvairovė yra tikras lobis skonį ir vaizduotę turintiems žmonėms. Be to, yra platus apšvietimo variantų pasirinkimas. Tarp jų ypač išsiskiria LED foninis apšvietimas. Toks populiarumas nestebina, nes su paprasta LED juostele lubų dizainą galite nukelti į naują lygį.

Yra keli LED juostos naudojimo būdai:

  • Skraidančiosios lubos. Tai yra pavyzdys, kaip galima sukurti nuostabų dizainą minimaliomis išlaidomis. Tarp lubų ir sienos yra įmontuojama LED juostelė, o iš jos sklindanti šviesa užmaskuoja perėjimo kampą. Tai sukuria iliuziją, kad lubos neliečia sienų.
  • Šviesos linijos, kitaip – skraidančiosios linijos. LED juostelė įmontuojama specialiuose profiliuose, kurie tvirtinami prie lubų. Į tuos pačius profilius įdedama drobė. Kartu visa konstrukcija atrodo tvirta ir harmoninga – šviesos linijos lyg sklinda nuo lubų. Naudodamiesi šia technika, galite padalyti kambarius į zonas ir tolygiai apšviesti sudėtingo išplanavimo patalpas.
  • Šviečiančios lubos arba lubos su paslėptu foniniu apšvietimu. Šios konstrukcijos montavimui LED juostos yra įrengiamos po pusiau permatoma drobe. Medžiaga yra pakankamai skaidri, kad praleistų šviesą, ir pakankamai tvirta, kad paslėptų LED juostas.
  • Įtempiamos lubos „LED Standard“ gali būti priskiriamos pirmajam sprendimui – LED lemputės montuojamos drobės ir sienų arba pakopos laiptelio sandūroje. Norint gauti tvarkingesnį vaizdą, juosta uždaroma permatomu intarpu.

Interjeras su LED Standart lubomis

LED lubų apšvietimas yra nestandartinis žingsnis. Toks dizainas, žinoma, negali būti vadinamas visiškai priešingu klasikiniam, tačiau jis visgi yra nutolęs nuo jo. Tokios įtempiamos lubos tiks Jums, jei nebijote eksperimentuoti. Jei jums patinka modernūs interjerai, mėgstate futuristinius elementus ir pageidaujate iš naujo pažvelgti į pažįstamus dalykus, šis sprendimas taip pat tinka Jums.

Mūsų sertifikatai

Daugiau apie turimus sertifikatus galite rasti čia: Sertifikatai Brilliance


Skraidančiosios lubos yra lengvas apdailos pagerinimas. Šiuo atveju kartu su LED apšvietimu galima įrengti taškinius šviestuvus. Jie taps pagrindinio apšvietimo šaltiniu, o LED juostelė suteks jaukumo ir stilingumo.  Šviesos linijos yra daug radikalesnis pasirinkimas, tai atrodo drąsiai ir pritraukia dėmesį. Jis gali būti naudojamas kaip pagrindinis šviesos šaltinis arba erdvės padalijimo į zonas įrankis.

Svarbu atsiminti, kad tinkamai suplanavus projektą, LED Standart lubos gali pakeisti Jūsų interjerą. Vadovaukitės savo skoniu, tačiau nepamirškite pasiteirauti kitų žmonių nuomonės, ypač profesionalų.

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba