Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
įtempiamų lubų remontas, defektų šalinimas, visoje Lietuvoje

Įtempiamų lubų remontas

Įtempiamos lubos – puikus ir greitas būdas skoningai atnaujinti būstą arba komercines patalpas, tačiau vartotojai susidūria ir su situacijomis, kai dėl išorinių faktorių yra pažeidžiamos lubų dangos. Šiais atvėjais – lubos turi būti sutvarkomos kaip įmanoma greičiau, nes kitaip atsiranda papildomos rizikos ir lubų danga gali plyšti toliau. Norint apsaugoti Jus nuo papildomų rūpesčių bei neplanuojamų išlaidų, dalinamės žemiau pateikta informacija.

Įtempiamų lubų gedimo tipai:

  • Įdūrimai
  • Įtrūkimai
  • Įplyšimai
  • Gamyklinis brokas
  • Nekokybiškai atlikti montavimo darbai
  • Nekokybiškų medžiagų panaudojimas
  • Kaimynų užliejimas

Priežastys, dėl kurių dažniausiai sugadinamos įtempiamos lubos:

  1. Aplaidumas  atliekant apdailos, remonto arba baldų surinkimo darbus, kuomet lubų varišius yra pradūriamas darbo įrankiais;
  2. Vaikų žaidimai, kurių metu žaidžiama su aštriais daiktais: slidėmis, žaidimo strėlėmis, smiginiu arba kitais aštriais daiktais;
  3. Įtempiamų lubų įtrukimai gali atsirasti montuojant arba stumdant baldus. Todėl bet koks neatsargus prisilietimas prie dangos gali baigtis itrūkimu.

Įtempiamų lubų remonto kaina?

Viskas priklauso nuo pačio defekto, jo lokacijos, dydžio ir tipo. Žemiau pateikiame įtempiamų lubų defektų šalinimo paslaugų įkainius:

Atvykimas visoje Lietuvoje90 €*
_
Įplyšimo iki 5 cm. šalinimas75 €*
Įplyšimo virš 5 cm. šalinimas150 €*
Įplyšimo virš 10 cm. šalinimasplėvelės keitimas
_
Lubų atkabinimas75 €*
Lubų įdėjimas75 €*
Vandens nuleidimas175 €*
Šviestuvo keitimas65 €*
Lubų valymas75 €/ val.*
*Kainos nurodytos be medžiagų

 

Ką reikėtų daryti įplyšus įtempiamų lubų plėvelei?

Įvykus nemaloniai situacijai, reikėtų nedelsiant kreiptis į specialistus, kurie atvykę pasiūlys sprendimą kaip ištaisyti defektą. Todėl, specialiai pagal Jūsų pageidavimus pradėjome teikti įtempiamų lubų remonto paslaugas visoje Lietuvoje. Norėdami iškviesti meistrą užpildykite formą žemiau ir kelių valandų bėgyje su Jumis susisieksime ir informuosime dėl atvykimo datos.
Arba registruokite gedimą telefonu +370 666 22444 :

Mūsų rekomendacijos

Atsiradus defektui, rekomenduojame pasiskaityti sudarytą darbų montavimo sutartį, kuria pasirašėte su paslaugas atlikusią įmonę. Taip pat svarbu panagrinėti garantinį priedą prie sutarties, kur yra aprašomi garantiniai atvėjai, kada paslaogų tiekėjas sutvarko defektus nemokamai. Mes nerekomenduojame bandyti tvarkyti lubas patiems, nes tokie veiksmai gali reikšti garantijos nutraukimą.