Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Įtempiamos lubos su fotospauda

Įtempiamos lubos su fotospauda yra neatsiejama modernaus buto, sodybos ar biuro dalis. Tai nėra tik mados ar tradicijų sekimas, įtempiamos lubos su fotospauda kuria komfortą, jaukumą ir individualų kambario interjerą. Tokios lubos jau seniai pakeitė įprastas balintas lubas arba lubų plyteles.

ĮTEMPIAMOS LUBOS SU FOTOSPAUDA: PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Įtempiamų lubų konstrukcijos turi daug pranašumų lyginant su įprastomis lubomis. Pagrindiniai privalumai:

  • Naudodami lubų konstrukcijas bet kuriame kambaryje galite sukurti keletą teminių zonų.
  • Tai yra labai aktualu mažuose butuose, vaikų kambariuose arba biuruose.
  • Ekologiškumas patvirtintas sertifikatu, kuris visiškai atitinka šalies įstatymų reikalavimus.
  • Medžiagos, naudojamos montuojant įtempiamas lubas su fotospauda, pasižymi apsauginėmis nuo mikroorganizmų, bakterijų ar grybelių savybėmis.
  • Dviejų pakopų įtempiamos lubos su fotospauda yra lengvai plaunamos ir netamsėja, nuo valymo priemonių nesusidaro įbrėžimų ar dėmių ant audinio pagrindo arba PVC plėvelės.
  • Įtempiamos lubos su fotospauda yra atsparios užliejimo vandeniu atveju, tai leis išsaugoti turtą, nes jos gali atlaikyti iki 100 l vandens 1 kv. m.
  • Paviršius negeltonuoja ir nepelija.

Žymių įtempiamų lubų su fotospauda trūkumų nepastebėta. Tačiau Jūs turėtumėte pasirinkti tinkamą apšvietimą, kad neprarastumėte lubų „baltumo“. PVC plėvelė, kuri yra naudojama montuojant įtempiamas lubas su fotospauda, negali atlaikyti labai žemos ar aukštos temperatūros, todėl negali būti dengiama voniose ar saunose, taip pat nešildomose palėpėse ar sodo namuose.
Domitės, kur galite užsisakyti įtempiamas lubas su fotospauda? Kviečiame Jus į Brilliance – dinamiškai besivystančią lubų konstrukcijų montavimo įmonę. Būtent čia rasite geriausią kainos ir kokybės derinį.

Sudarydami sutartį dėl įtempiamų lubų su fotospauda įrengimo, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:
visų darbų kaina, jų sąrašas ir terminai. Tai padės išvengti nesusipratimų ir nesutarimų tarp užsakovo ir rangovo. Atidžiai perskaitykite visus pasirašomus dokumentus. Atkreipkite dėmesį į atliktų darbų aktą. Įmonė Brilliance visada kokybiškai atlieka visus darbus, susijusius su įtempiamų lubų su fotospauda montavimu. Todėl sutartyje nurodomas garantinės ir negarantinės priežiūros laikotarpis. Mūsų svetainėje Jūs galite pamatyti įmonės specialistų pagamintų įtempiamų lubų su fotospauda nuotraukas, taip pat susipažinti su įtempiamų lubų darbo schema, spalvų sprendimais ir kainomis. Tegul Jūsų įtempiamos lubos su fotospauda taps Jūsų pasididžiavimu!

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba