Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Medžiaginės įtempiamos lubos

Medžiaginės įtempiamos lubos yra pagamintos iš poliesterio siūlų, impregnuotų poliuretanu. Taigi iš esmės tokios lubos yra tekstilinė medžiaga. Drobė gali turėti įvairias dangas, tokias kaip antistatinė – ji neleis nusėsti dulkėms ir mažoms dalelėms. Poliuretano impregnavimas apsaugo audinį nuo vandens pratekėjimo.

Audinio lubos suteikia interjerui minkštumo ir lengvumo. Jos padės sukurti jaukią atmosferą. Prabangiai atrodančios audinio lubos dažnai yra naudojamos dekoruoti klasikinio stiliaus kambarius.
Audinio lubų montavimas užtruks tik keletą valandų, o drobės nereikės papildomai kaitinti.
Audinių lubos turi nemažai neginčijamų pranašumų:

  • Šios įtempiamos lubos yra pintos struktūros ir todėl „kvėpuoja“;
  • Tokios lubos yra tvirtos ir atsparios atsitiktiniams pažeidimams;
  • Yra atsparios dideliems temperatūros pokyčiams nuo -40 iki +70 laipsnių;
  • Drobės plotis gali siekti 5,2 metro, todėl lubos dažniausiai bus besiūlės.

Mūsų kataloge Jūs galite peržiūrėti nuotraukas ir pasirinkti jums patinkančią audinio įtempiamų lubų spalvą.

Medžiaginės įtempiamos lubos interjere

Medžiaginės lubos yra tekstilės audinys, kas suteikia išskirtinumo. Jos visada būna tik matinės, jų struktūra šiek tiek šiurkšti ir primena klasikines tinkuotas ir dažytas lubas. Audinio lubos yra dažytos šviesiomis pastelinėmis spalvomis – smėlio, dramblio kaulo, šviesiai žalia spalva. Po įrengimo audinį galima dažyti akrilo arba vandens pagrindo dažais.


Mūsų sertifikatai

Daugiau apie turimus sertifikatus galite rasti čia: Sertifikatai Brilliance


Kadangi audinio lubos yra atsparios ir žemai, ir aukštai temperatūrai, jas galima montuoti sodyboje arba užmiesčio name, t. y. ten, kur Jūs išjungiate šildymą žiemai. Žema temperatūra visiškai nepaveikia audinio. Dėl per aukštos temperatūros jis gali šiek tiek įlinkti, tačiau atvėsęs vėl susigrąžins formą.
Iš audinių drobių galima sukurti daugiapakopes lubas. Daugiau kaip 5 metrų plotis leis Jums sukurti įdomaus dizaino lubas be siūlių. Ant audinių lubų galima atlikti fotospaudą. Ji išliks daugelį metų, nenubluks ir nepakeis spalvos. Tinkamai parinktos nuotraukos atrodo įspūdingai ant būdingos audinio lubų faktūros.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba