Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Būsto statybos ir remontas – naudinga informacija apie įtempiamas lubas

Paskelbta 2022-05-27 kategorijoje: Patarimai

Būsto statybos ir remontas – naudinga informacija apie įtempiamas lubas

Pagaliau įsigijote savo būstą ar nusprendėte atsinaujinti senąjį, vadinasi ateinančiu metu jums reikės priimti nemažai sprendimų, ieškoti informacijos ir gerų meistrų įvairiems darbams atlikti. Norėdami jums padėti trumpai papasakosime kada ir kokiomis aplinkybėmis vyksta įtempiamų lubų montavimas, tad bent vienu klausimu jau būsite informuoti.

Seno būsto atnaujinimas

Jeigu senuose namuose planuojate daryti tik kosmetinį remontą, įtempiamos lubos bus paskutinis jūsų remonto žingsnis. Vadinasi pirmiausia reikia atsinaujinti sienas, nesvarbu tapetuosite jas ar dažysite, toliau grindis, kurias, atvykus lubų montuotojams, reikėtų užtegti kartono lapais ir galiausiai lubos. Tokio remonto metu inžinierių konsultacijai galite pasikviesti bet kada, jis paskaičiuos kainą, patars dėl apšvietimo, tuomet jūs galėsite toliau planuotis darbus ir biudžetą, o kai būsite pasiruošę kviesitės meistrus lubų montavimui.

Jeigu seno būsto remontas bus didesnis ir planuojate keisti sienų išplanavimą tuomet pirmiausia reikėtų atlikti visus griovimo ir naujų pertvarų statymo darbus ir tik tada pasikviesti inžinierių konsultacijai, o toliau likusi darbų eiga tokia pati.

įtempiamų lubų remontas

Naujo būsto statybos

Suprantame, kad statant būstą nuo nulio itin svarbu tinkamai suplanuoti biudžetą ir priimti daugybę sprendimų. Dėl to daug klientų paskuba ir kviečiasi mus į namus,  kuriuose dažnai dar nebuna langų ar stogo. Būtent dėl to nenustebkite, kai mūsų konsultantai telefoninio pokalbio metu jūsų klausia ar jau turite sienas ir kitų panašių klausimų, siekiame išvengti be tikslio važinėjimo ir tokiomis situacijomis siūlome klientams kainos paskaičiavimus pagal planą.

Taigi naujuose namuose gyvi išmatavimai galimi esant ištinkuotom sienom ir pravedžiotai rekuperacijai, o montavimo eiga gali šiek tiek skirtis: sienos, lubos, grindys.

Lubų paruošimas

Jeigu sename būste esančios lubos byra, jums būtinai reikėtų tai sustabdyti nugramdžius. Vienas kitas nukritęs tinko trupinėlis nieko baisaus, bet per daug metų jų gali prisikaupti daugybė, o tai imtų sverti įtempiamas lubas žemyn.

Jeigu namuose yra išklijuotos putplasčio plokštės jų nebūtina nuimti, tačiau turėkite omenyje, kad jas nuėmę galite sutaupyti kelis centrimetrus kambario aukščio. Kartais tai tikrai labai svarbus kriterijus.

Svarbūs niuansai

Visus, kurie sienų apdailai rinksitės akmens masės plyteles ar stambesnį sienų dekorą norime informuoti, kad dekoro ir plytelių negalima daryti iki pat juodlubių, kadangi vėliau nebus galimybės pritvirtinti įtempiamų lubų profilių. Tokiu atveju darant paprastas lubas užtenka palikti apie 5cm nedekoruotos sienos, o esant sudėtingesniam lubų sprendimui pasiteiraukite inžinieriaus.

Taip pat apgalvokite ar norėsite lubinio karnizo ir kiek bei kur apšvietimo taškų jums reikės. Pamiršus apie karnizą jį sumontuoti vėliau yra galimybė, tačiau jums reikės keisti visą plėvelę, o tai bus papildomos išlaidos. Panaši situacija ir su šviestuvais, pridėti papildomai šviestuvą yra galimybė ir be plėvelės keitimo, tačiau viskas priklauso nuo situacijos.

Šiame straipsnyje atsakėme į dažnai užduodamus klientų klausimus, tad tikimės, kad jūs lengviau planuositės remontus, padarysite mažiau klaidų, o  jei iškils papildomų klausimų nedelsdami kreipsitės. Mūsų konsultantai visada pasirengę kuo išsamiau atsakyti į jūsų klausimus.


Pasidalinkite naudinga informacija su draugais:

Daugiau iš kategorijos:   Patarimai