Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Įtempiamų lubų gamyba

Renkantis įtempiamų lubų įmonę, klientams svarbu net tik tobulai atliktas darbas, bet taip pat ir kokybiškos medžiagos. Jų kokybę identifikuoti geriausiai padeda sertifikatai ir ant plėvelių įspausti gamintojo prekės ženklo inicialai. Nuosava įtempiamų lubų gamyba užtikrina nepriekaištingą medžiagų kokybę bei laiku atliktus darbus.

Lubas gaimame iš šių plėvelių gamintojų produkcijos:

  • BAUF, Vokietija, A+, RoHS, CHILD
  • MSD Premium, Kinija
  • TEQTUM, Vokietija, nedagumo sertifikatas Bs1-d0, CE
  • RENOLIT, Vokietija, nedagumo sertifikatas Bs1-d0, Bs2-do, CE
  • PONGS, Vokietija, nedagumo sertifikatas Bs1-d0, CE
  • CLIPSO, Prancūzija, nedagumo sertifikatas Bs1-d0, CE
  • DESCOR, Vokietija, nedagumo sertifikatas Bs1-d0, CE

Brilliance ceiling jau 8 metus dirbanti įtempiamų lubų srityje ir turinti savo gamybą, renkasi būtent šiuos gamintojus dėl plėvelių patvarumo, plataus spalvų bei tekstūrų pasirinkimo ir didelio maksimalaus plėvelių ploto, kuris siekia net 5 metrus. Kadangi esame įsitikinę šių plėvelių ilgaamžiškumu suteikiame joms nuo 15 iki 25 metų garantiją, o visi mūsų franžizės gavėjai, atstovai ir partneriai  dirba tik su mūsų pagamintomis lubomis.

Patys gamindami lubas ir sandeliuodami kitas komplektuojančias medžiagas galime užtikrinti aukščiausią kokybę ir greitį. Savo sandeliuose visada turime didelį kieki plėvelių, platų profilių bei šviestuvų pasirininkimą ir kitas lubų montavimui reikalingas medžiagas, todėl jums niekada nereikės mėnesiais laukti dėl medžiagų trūkumo ar logistikos problemų.

Pasirinkę Brilliance ceiling gausite individualiai jums pagamintas lubas, išpjautas pagal mūsų inžinierių kruopščiai atliktus matavimus bei busite tikri dėl plėvelės ilgaamžiškumo ir montavimo kokybės.