Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Įtempiamos lubos su bėginiu apšvietimu ir šešėliniu profiliu

Prieškambaris  – tai mūsų namų vaidas, kuris pasitinka kiekvieną žengusį pas mus į svečius. Labai svarbu, kad ši buto dalis būtų gerai apšviesta. Čia mums pagelbės įtempiamos lubos su bėginiais šviestuvais, kitaip vadinamais “Track” apšvietimo sistema.

Mūsų klientas iš Šiaulių, nuolat seką šią šiuolaikišką tendenciją, todėl ir kreipėsi į mus su konkrečiu poreikiu – įrengti bėginį apšvietimą prieškabaryje. Įtempiamoms luboms buvo pasirinkta balta matinė Premium plėvelė, kuri harmoningai atitiko bendrą interjero stiliu ir suteikė reikiamo išbaigtumo prieškambaryje.

Papildomai pagražinome šį išskirtinį įtempiamų lubų projektą šešėliniu profiliu, kuris suteikė luboms lengvumo efektą. Šešėlinis profilis – tai pažangi įtempiamų lubų montavimo sistema, leidžianti imituoti gipso kartono lubų sprendimą. Profilio pagalba, išgaunamas 6mm tarpas nuo sienos iki lubų. Ši sistema leidžia atsisakyti guminių juostelių, kurios yra dažnai naudojamos montuojant įtempiamas lubas, todėl galutinis vaizdas pranoks lukesčius ir atrodys stilingai ir šiuolaikiškai. Tačiau, svarbu žinoti, kad tik profesionalūs ir sertifikuoti tiekėjai gali kokybiškai įrengti tokias lubas.

Pagrindinis įtempiamų lubų elementas – juoda bėginių šviestuvų sistema, įrengta išilgai kambario. Naudojant “Track” apšvietimo sistemą, prieškambario interjeras tapo iš tiesų modernus ir nuo šiol leidžia teisingai paskirstyti šviesą ir sukurti vizualinį komfortą.

Brilliance ceiling meistrams prireikė 6 valandų, kol sumontavome tokią konstrukciją. Darbams atlikti buvo naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos bei sertifikuota PVC plėvelė, kuri yra saugi sveikatai.

Patiko projektas? Palikite užklausą arba paskambinkite žemiau nurodytų telefonu.

Projekto informacija
8 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Perimetras - 12 m.
  • Kampų skaičius - 4 vnt.
  • Plėvelė - Premium
  • Tekstūra - matinė
  • Spalva - balta
  • Apšvietimas - bėginiai šviestuvai
  • Bendra kaina: 420 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba