Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Įtempiamų lubų konsultacijos interjero dizaineriams ir architektams

Paskelbta 2022-01-12 kategorijoje: Šviečiančios lubos

Šviečiančios lubos – 2022 metų tendencija vonios interjere

Vonios kambarys yra vieta, be kurios, nei vienas išsivysčiusios šalies gyventojas, neįsivaizduoja savo gyvenimo. Joje mes pradedame ir baigiame dieną, rūpinamės savo higiena, atliekame grožio proceduras ir spa ritualus. Akivaizdu, kad tokia svarbi ir kas dieną naudojama erdvė turi būti ne tik funkcionali, bet ir jauki. Būtent dėl šios priežasties vis daugiau žmonių skiria nemažai dėmesio savo vonios interjerui.

Ką renkasi klientai?

Manau sutiksite, kad išsirinkus pageidaujamą santechniką ir maišytuvus, kitas, daugiausia dėmesio sulaukiantis pasirinkimas, yra vonios plytelės. Šiais laikasi jų pasirinkimas – milžiniškas. Nuo spalvų, formų, tekstūrų įvairovės raibsta akys. Atrodo, kad tikrai kiekvienas ras jam patinkantį ir kitokį variantą. Tačiau dažniausiai matome šviesias vonias dėl to, kad norima nemažinti erdvės, o svarbiausia suteikti daugiau šviesos patalpai.

Dažniausiai daromos klaidos

Pagrindinės klaidos įrenginėjant vonios kambarį: netinkamas išplanavimas ir šviesos trūkumas. Blogai parinkta santechnikos ir vonioje esančių baldų vieta, jums tikrai gali apsunkinti procedūras, o šviesos trūkumas patirtį padarys tiesiog nepakenčiamą. Įprastai butų vonios kambariuose nėra lango ir vienintėlis apšvietimo šaltinis tampa viena ar kelios lemputės lubose. Tokio apšvietimo tikrai neužtenka, todėl būtina ieškoti kitų sprendimų.

Problemos sprendimas – šviečiančios įtempiamos lubos

Visi žinome, kad geriausias šviesos šaltinis yra langas ir natūrali dienos šviesa. Būtent tokį rezultatą turėtume siekti išgauti ir naudoti vonios interjere. Žinoma jūs galite padidinti lempučių kiekį lubose ir dar keletą įrengti ties veidrodžiu. Toks sprendimas jums tikrai suteiks daugiau šviesos, tačiau ji bus labai nenatūrali, dažniausiai vienodo stiprumo ir sukurs šešėlius. Norit išvengti šių problemų mes jums siūlome rinktis – šviečiančias lubas. Toks apšvietimo būdas yra įrengiamas sumontuojant LED apšvietimą po specialia, pusiau permatoma medžiaga.

Pasirinkę šį apšvietimo variantą jūs galite spręsti:

  • Kokį lubų plotą norite apšviesti
  • Ar norite įmontuoto, su lubomis lygaus paviršiaus, ar iškilaus, lyg įprasto šviestuvo
  • Kokio stiprumo ir atspalvio šviesą norite turėti

Vienas didžiausių ir išskirtinių šių įtempiamų lubų pliusų tas, kad jos nemeta šešėlio. Šį privalumą tikrai įvertins visos moterys, kurios mėgsta dažytis. Joms nebereikės jaudintis dėl netolygiai pasiskirsčiusių šešėlių ar per gausiai užteptos pudros. Be viso to galimybė reguliuoti šviesos stiprumą, neakins naktį ar ryte užėjus į vonios kambarį.

Pats laikas pagerinti vonios interjerą

Jeigu skaitydami šį straipsnį supratote, kad būtent šviesos trūkumas trugdo jums džiaugtis savo vonios interjeru – neliūdėkite. Montuoti šviečiančias lubas galite bet kuriuo metu. Žinoma esant galimybei ir tik pradedant vonios įrengimo darbus, mes rekomenduojame neklijuoti sieninių plytelių iki pat juodlubių. Bet jei vonios remontas jau padarytas – nieko tokio, rasime sprendimą. Mūsų meistras, nemokamai, atvykęs į vietą išklausys jūsų norus, įvertins situaciją ir pateiks būtent jums skirtą šviečiančių lubų pasiūlymą.

Kaip užsisakyti lubas?

Registruokitės į nemokamą išmatavimą Jums patogiu būdu:

Skirkite 15 min. ir nemokamos konsultacijos metu, specialistas:

  • išmatuos patalpas
  • pasiūlys geriausią lubų ir apšvietimo sprendimus
  • pristatys ir pasiūlys įvairias medžiagas
  • papasakos apie pačias lubas ir plėvelę
  • pateiks kainos pasiūlymą

Pasirašykite sutartį ir gaukite nuolaidą kitam užsakymui


Pasidalinkite naudinga informacija su draugais: