Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Šviečiančios įtempiamos lubos

Šviečiančios įtempiamos lubos įprastas lubas paverčia įspūdingu kambario dizaino elementu. Apšvietimas per visą lubų plotą arba tik iš dalies, įmontuojamas LED foninis apšvietimas yra išdėstomas virš lubų medžiagos arba yra integruojamas į jo paviršių ir sukuria vientisą apšvietimą.

Tačiau mūsų įspūdingų lubų konstrukcijų paslaptis yra pusiau permatoma medžiaga, praleidžianti šviesą, ir tinkamai įrengtas apšvietimas.

Už lubų membranos esančios LED apšvietimo instaliacijos, galinčios šviesti balta, spalvota ar kintama spalva, naudoja naujausią LED technologiją ir sukuria tolygią, paskirstytą šviesą net labai dideliems paviršiams.

Ši šiuolaikiška lubų su foniniu apšvietimu technologija gali sukurti net dienos šviesos ypatumus. Ir šių konstrukcijų kaina yra gana maža!

Pusiau permatomos medžiagos taip pat gali būti naudojamos tam tikroms vietoms apšviesti šviečiančių juostų ar laukų pavidalu, pavyzdžiui, virš darbo stalo. Šios apšviestos vietos gali būti apsuptos bet kokio kito tipo lubomis tame pačiame lygyje, kas sukuria labai modernų ir švarų vaizdą.

Atraskite naują šviesos, natūraliai besiskverbiančios į Jūsų erdvę per tinkamai suprojektuotas apšviestas lubas ar sieną, pojūtį.

Jūsų akys bus mažiau įtemptos, o šešėlių nemes daiktai dienos šviesoje, kuri imituoja apšvietimą Jūsų namuose, darbo vietoje arba bet kurioje kitoje vietoje, kur Jūs ieškote nuostabios ir savitos apšvietimo funkcijos.

 

Šviečiančių įtempiamų lubų ypatumai

Dėl įdomaus ir įvairaus dviejų pakopų įtempiamų lubų su foniniu apšvietimu dizaino tokios lubos tampa populiariausios įvairiuose kambariuose.  Apšvietimas turi didelę įtaką, kaip žmogus jaučiasi kambaryje. Pavyzdžiui, spalvų ir atspalvių žaismas nebus toks intensyvus, jei neįrengsite pakankamo skaičiaus apšvietimo prietaisų.

Įtempiamas audinys, naudojamas tokioms luboms, neturi jokių apribojimų. Tačiau tokių lubų montavimas turi keletą ypatumų, į kuriuos reikia atsižvelgti: sienų aukštis turi būti nuo 2,5 metrų, elektros instaliacija šiuo atveju turėtų būti visiškai izoliuota. Taip pat reikia visiškai atsižvelgti į kambario geometrijos ypatybes ir kitas pastato ypatybes. Tačiau „Sufity Napinane“ specialistai puikiausiai atlieka jiems pavestas užduotis ir sukuria elegantiškas lubas su foniniu apšvietimu mažiausiomis kainomis.

Norėdami sukurti erdvės efektą, meistrai pritvirtina foninį apšvietimą aplink išorinį lygį. Galite pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančią kainų politiką. Mažiems kambariams geriau pasirinkti kontrastingas spalvas, kurios padės vizualiai išplėsti erdvę. Apskritai kliento pageidavimu galima pasirinkti bet kokią drobės spalvą, kuri idealiai tiktų kambario interjerui. Tokios konstrukcijos ir medžiagos sukurtas šviesos žaismas atskleidžia naujus erdvės, sukurtos naudojant dviejų pakopų lubas su foniniu apšvietimu, suvokimo aspektus.

 

Švieičiančios lubos palei perimetrą

Dekoratyvinis apšvietimas leidžia suteikti svetainei ar kambariui nepakartojamą, unikalų vaizdą. Šiandien labai populiarios yra įtempiamos lubos, kai apšvietimas įrengiamas palei lubų kraštą, tai leidžia kambaryje sukurti papildomą apšvietimą, kurio gali pakakti norint visiškai apšviesti visą plotą.

Apšvietimo naudojimas lubų perimetru vizualiai pakelia jas, padaro jas lengvesnes, o patį kambarį erdvesnį.

Lubos, kuriose apšvietimas įrengiamas lubų perimetru, gali būti trijų variantų:

  • Apšvietimas gipso kartono dėžės viduje.
  • Apšvietimas iš įtempiamų lubų.
  • Specialaus bageto viduje.

Foninio apšvietimo montavimas gipso kartono nišoje yra labai populiarus sprendimas. Tačiau šis variantas labai tinka ir matinėms drobėms. Blizgi drobė turi atspindinčių savybių, todėl joje atsispindės pati niša ir vieta, kurioje yra įmontuoti šviestuvai.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba
5 šviestuvai dovanų
80€ kuponas
10% nuolaida
Karnizas dovanų
30€ kuponas
10% nuolaida
-15% BAUF plėvelei
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
LED nišoje dovanų
5 kv. m. dovanų
Išbandykite laimės ratą ir laimėkite fantastiškas nuolaidas!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

  • Kuponai galioja užsakymams virš 20 kv. m.
  • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
  • Kodas galioja iki 2024 m. gegužės 25 d.
  • Nuolaida galioja prieš pasiūlymo gavimą arba sutarties pasirašymą.