Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Įtempiamos lubos: šviesos linijos vonios kambaryje

Vonios kambarys – tai vieta, kurioje norime ramiai pabūti, pajusti komfortą ir atsipalaiduoti. Čia prasideda mūsų diena, čia ji ir pasibaigia. Todėl, ypatingai svarbu sukurti vonios kambaryje interjerą, kuris suteiktų teigiamų emocijų visai dienai ir atpalaiduotų prieš einant miegoti. Svarbų vaidmenį vonios interjere atlieka ir pačių lubų dizainas.

Matinės vieno lygio įtempiamos lubos yra klasika visoms amžiaus grupėms. Įsirengiant PVC plėvelės lubas vonios kambaryje apsisaugosite nuo potvynių, užkirsite kelią pelėsiams, taip pat daugelį metų lubos išsilaikys lyg naujos, neišbluks ir nepraras savo svarbiausių sąvybių.

Vonios kambario apšvietimas yra bene svarbiausias. Kiekvienas šviesos linijų projektas yra unikalus ir sukurtas atsižvelgiant į konkretų kliento poreikį bei bendrą interjero stilių. Apšvietimas vonios kambaryje gali būti atliekamas įvariai, vieni pasirenka standartinius LED šviestuvus, kiti sklandančias linijas. Būtent tokį apšvietimo sprendimą ir pasirinko vienas mūsų klientų iš Vilniaus.

Pasitarus su klientu, mes nusprendėme suteikti originalumo, nestandartiškai išdėstydami šviesos linijas. Toks neįprastas dizaino, kartu su marmurinėmis plytelėmis leido sukurti nuostabų vizualinį efektą visa vonios kambariui. Susidaro įspūdys, lyg linijos eina ištisai pro sienas, o atsispindintis blizgėsys suteikia vonios kambariui dar daugiau šviesos ir papildomos erdvės.

Įtempiamos lubos su LED šviesos linijomis – tai vienas iš paklausiausių įtempiamų lubų sprendimų per pastaruosius metus. Remiantis 2020 metų statistika, kas 3-čias klientas teiraujasi šių lubų. Viena svarbiausių priežasčių – šviesos linijų ekonomiškumas. Net didžiausio galingumo LED juostelė sunaudoja kelis kartus mažiau energijos, palyginus su įprastais šviestuvais.

Mūsų meistrams prireikė vos 5 valandų, kol sumontavome tokią konstrukciją. Darbams atlikti buvo naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos bei sertifikuota PVC plėvelė, kuri yra saugi sveikatai.

Patiko projektas? Palikite užklausą arba paskambinkite žemiau nurodytų telefonu.

Projekto informacija
4 kv. m.

 • Detalizacija:
 • Perimetras - 8 m.
 • Kampų skaičius - 4 vnt.
 • Plėvelė - Premium
 • Tekstūra - matinė
 • Spalva - balta
 • Apšvietimas - šviesos linijos
 • Bendra kaina: 360 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba
5 šviestuvai dovanų
80€ kuponas
10% nuolaida
Karnizas dovanų
30€ kuponas
10% nuolaida
-15% BAUF plėvelei
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
LED nišoje dovanų
5 kv. m. dovanų
Išbandykite laimės ratą ir laimėkite fantastiškas nuolaidas!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

 • Kuponai galioja užsakymams virš 20 kv. m.
 • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
 • Kodas galioja iki 2024 m. gegužės 25 d.
 • Nuolaida galioja prieš pasiūlymo gavimą arba sutarties pasirašymą.