Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Matinės įtempiamos lubos vonios kambaryje

Vonios kambarys – tai vieta, kurioje žmogus būna pabudęs ir prieš miegą. Būtent geros emocijos ryte lemia, kad diena klostysis sėkmingai, o nuotaika, kuri apima prieš miegą, turi įtakos miego kokybei ir poilsiui. Svarbus vaidmuo kuriant harmoniją ir komfortą vonios kambaryje tenka interjerui.

Vienas pagrindinių interjero komponentų yra lubos. Vykdydami šį projektą kliento pageidavimu buvo sumontuotos matinės įtempiamos lubos vonios kambaryje naudojant baltos spalvos matinę plevelę.

Matinės lubos neturės veidrodžio blizgesio ir atspindžio, kas suteiks jaukumo ir ramybės vonioje. Be to, matinės lubos taip pat turi lygią faktūrą, leidžiančią vizualiai keisti kambarį. Tai pasakytina ne tik apie interjero spalvų gamą, bet ir apie patalpos plotą.

Nuotraukų galerijoje Jūs galite ne tik pamatyti visus mūsų darbus, bet ir pasirinkti Jums tinkantį įtempiamų lubų variantą.

Nesvarbu kokiame mieste – įtempiamos lubos Klaipėdoje ar Vilniuje, ar Kaune, ar Utenoje – dirbame visoje Lietuvoje. Jūs galite išsikviesti meistrą Klaipėdoje mūsų telefonu, nurodytu tinklalapyje, arba internetu užpildę užklausos formą žemiau.

Projekto informacija
5 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Plotas 5,23 m. kv.
  • Perimetras 17,2 m.
  • Įleidžiami šviestuvai 4 vnt.
  • Bendra kaina: 256 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Rita

(4.5/5.0)

"Nuostabi kokybė ir personalas. Likau nustebusi kaip greitai ir kokybiškai atliko lubų montavimą vonioje, nors užsakymas labai mažas. Ačiū!"

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba
100€ kuponas
80€ kuponas
10% nuolaida
50€ kuponas
30€ kuponas
10% nuolaida
7% nuolaida
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
3% nuolaida
5 kv. m. dovanų
Išbandykite laimės ratą ir laimėkite išskirtines nuolaidas!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

  • Kuponai galioja užsakymams virš 25 kv. m.
  • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
  • Kodas galioja iki 2023 m. vasario 1 d.
  • Nuolaida galioja prieš pasiūlymo gavimą arba sutarties pasirašymą.