Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Lubos vaikų kambaryje Palangoje

Vaikų kambarys – tai ypatinga namų vieta, kurioje tėvai nori sukurti ne tik jaukią atmosferą, bet ir užtikrinti, kad būtų naudojamos kokybiškos, ekologiškai švarios ir nekenksmingos vaiko sveikatai medžiagos.

Šį kartą mūsų brigada sumontavo klasikines matines įtempiamas lubas vaikų kambaryje su vienu apšvietimo tašku. Klientas pageidavo klasikinio vieno lygio sprendimo, kad galėtų paslėpti esamų lubų trūkumus, kurie atsirado užtvidžius kaimynams jo apynaujį būtą Palangos centre.

Balta lubų spalva atliko savo funkciją – kambarys tapo šviesus, vizualiai erdvesnis nei prieš tai. Tokia universali lubų spalva tiks kone bet kuriam interjerui.

Kadangi kambarys nėra didelis, buvo pasirinktos vieno lygio lubos. Jos atrodo natūralios, tobulai lygios ir tuo pačiu metu neblaško vaiko dėmesio. Kambaryje yra natūralaus apšvietimo šaltinis – langas. Tam, kad tamsiuoju dienos metu kambarys išliktų taipogi šviesus – mūsų specialistai įrengė kliento pasirinktą šviestuvą. Virš poilsio zonos yra įrengti 3 originalaus dizaino taškiniai šviestuvai. Teisingai parinktas apšvietimas, lubų spalva ir jų konstrukcija – visa tai padėjo sukurti jaukią ir ramią vaikų kambario atmosferą.

Jeigu jums patiko šis projektas ir jūs norėtumėte įrengti įtempiamas lubas savo bute arba name – susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais arba parašykite užklausą.

Projekto informacija
10 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Plotas 10 kv. m.
  • Perimetras 12 m.
  • Apšvietimo taškai 4 vnt.
  • Papildomi darbai 1 val.
  • Bendra kaina: 345 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba
5 šviestuvai dovanų
80€ kuponas
10% nuolaida
Plastikinis karnizas dovanų
30€ kuponas
10% nuolaida
-15% BAUF plėvelei
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
Apšvietimas nišoje dovanų
5 kv. m. dovanų
Išbandykite Šv. Valentino laimės ratą ir laimėkite fantastiškas nuolaidas!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

  • Kuponai galioja užsakymams virš 20 kv. m.
  • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
  • Kodas galioja iki 2024 m. vasario 25 d.
  • Nuolaida galioja prieš pasiūlymo gavimą arba sutarties pasirašymą.