Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Koralinės spalvos satino lubos vaikų kambaryje

Paruoštas sprendimas erdviam vaikų kambariui

Nuotraukoje erdvus ir šviesus vaikų kambarys. Tam, kad padarytų jį tokį, dizaineriui teko pasistengti. Iš tikrųjų šios patalpos plotas nedidelis, o mažas langas nesuteikia itin gero apšvietimo. Todėl pagrindiniai uždaviniai buvo atlaisvinti erdvę ir pripildyti kambarį kuo daugiau šviesos. Teko atsikratyti visko, be ko buvo galima apsieiti. Ir galiausiai vaikas gali naudotis svarbiausiu – laisva erdve.

Atlaisviname vietą

Taupant erdvę reikėjo atsikratyti to, kas nereikalinga. Patys reikalingiausi vaikui daiktai – žaislai, knygos, diskai buvo sudėti ant medinių lentynų po langu. Taip pat ant lentynų buvo pastatytos daiktadėžės. Jos parinktos tokios pačios spalvos kaip grindys ir neišsiskiria jų fone.

Visi vaikų drabužiai saugomi bendroje spintoje prieškambaryje – todėl atskirai spintai neteko užimti brangios vietos. Taip pat taupant erdvę buvo nuspręsta atsisakyti tiulio užuolaidų ir pakeisti jas baltomis žaliuzėmis. Čia jos puikiai atlieka savo darbą – praleidžia daug šviesos ir neatima vietos.

Pripildome šviesos

Kambario langas nedidelis ir dar išeina į rytų pusę. Kad įleistume daugiau šviesos, kambario sienas nudažėme šviesiai smėline spalva. Be to, beveik baltos sienos vizualiai padidina kambarį. Šviesi sofa taip pat yra ant plonų kojelių – viskas padaryta tam, kad netrukdytų šviesai užpildyti erdvės.

Dėl keleto priežasčių buvo nuspręsta sumontuoti koralo spalvos satino įtempiamąsias lubas

  • Baltų, šviesiai pilkų ir smėlinių lubų mada dabar nueina ir lubas priimta daryti ryškesnes, panaudoti turtingą paletę. Taip pavyko sukurti akcentą sudarančias ir kartu nerėkiančias lubas.
  • Antra, satino faktūra švelniai atspindi šviesą. Dėl to natūrali dienos šviesa tolygiai užpildo kambarį. O patalpa dėl to atrodo didesnė.

Įtempiamų lubų montavimas užtruko vos 4 valandas! Tai labai nedaug, palyginti su klasikinės apdailos darbais. Sumontavus lubas kambarį reikėjo tik šiek tiek sutvarkyti ir jau vakare jis buvo parengtas įsikraustyti.

Pagal spalvą su lubomis dera nedidelis kilimas ant medinių grindų, kuris yra tarsi simetriškas atsakas lubom, taip pat žvaigždė ant sienos. Ji, žinoma, vaidina itin dekoratyvinį vaidmenį. Vietoje kopėčių prie sienos bėgant laikui šeimininkai įrengs švedišką sienelę sporto užsiėmimams. Išsikviesti meistrą įtempiamosioms luboms išmatuoti Marijampolėje galima paspaudus nuorodą.

Projekto informacija
20 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Bendra kaina: 480 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba
5 šviestuvai dovanų
80€ kuponas
10% nuolaida
Karnizas dovanų
30€ kuponas
10% nuolaida
-15% BAUF plėvelei
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
LED nišoje dovanų
5 kv. m. dovanų
Išbandykite laimės ratą ir laimėkite fantastiškas nuolaidas!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

  • Kuponai galioja užsakymams virš 20 kv. m.
  • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
  • Kodas galioja iki 2024 m. gegužės 25 d.
  • Nuolaida galioja prieš pasiūlymo gavimą arba sutarties pasirašymą.