Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Dviejų lygių LED įtempiamos lubos Birštone

Šią savaitę Brilliance montuotojams atiteko objektas Birštone, kur klientė pageidavo blizgių dviejų lygių įtempiamų lubų su LED apšvietimu. Ši lubų konstrukcija susidaro iš blizgaus ir matinio audinio. Pirmas lygis – blizgus, antras – matinis. Blizgus paviršius atspindi šviesą, vizualiai didiną patalpų plotą. Antras matinis lygis suteikia luboms užbaigtumo efektą.

Buvo pasirinkta balta lubų spalva – ji tobulai tinka bet kuriam interjerui. Taipogi balta lubų spalva – klasikinis variantas. Įtempiamų lubų montavimo darbai vykdomi tik naudojant kokybiškas, ekologiškas medžiagas. Šį kartą naudojome du skirtingus apšvietimo tipus. Pirmame lygyje buvo įmontuotas LED apšvietimas. Šis apšvietimas padeda ypatingai paryškinti interjero detales ir sėkmingai paslėpti galimus trūkumus. Natūralu, kad toks apšvietimo vaizdas nėra pagrindinis patalpų apšvietimo šaltinis. Norint suteikti papildomą apšvietimą palei perimetrą, antrame lygyje buvo sumontuoti taškiniai šviestuvai. Toks šviestuvų ir apšvietimo išdėstymas suteikia kambariui erdvumo, padidina jas vizualiai.

Jeigu jums patiko šis projektas Birštone ir jūs norėtumėte įrengti įtempiamas lubas savo bute arba name – susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais arba parašykite užklausą.

Projekto informacija
16 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Plotas 8 kv. m. matinė plėvelė
  • Plotas 11 kv. m. blizgi plėvelė
  • Dviejų lygių konstrukcija
  • LED juosta
  • LED taškiniai šviestuvai 16 vnt.
  • Papildomi darbai 1 val.
  • Bendra kaina: 820 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba