Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Blizgios įtempiamos lubos vonioje Panevėžyje

Įtempiamos lubos gali būti įrengtos ne tik biure ar gyvenamuosiuose kambariuose, bet ir vonios kambariuose. Klausimas, kur galima įrengti įtempiamas lubas, yra vienas iš populiariausių, kuriuos mes girdime iš mūsų klientų. Mūsų meistrai sako, kad įtempiamas lubas galima įrengti bet kuriose patalpose, įskaitant vonios kambarius, baseinus. Plėvelė yra atspari didesniam drėgmės kiekiui. Išimtis yra nešildomos patalpos, kuriose temperatūra nukrenta žemiau 0 laipsnių, ir patalpos, kuriose yra aukšta temperatūra.

Šios blizgios įtempiamos lubos Panevežyje buvo atliktos vonios kambaryje. Tai ne tik gražu, bet ir praktiška, nes įtempiamoms luboms nereikia ypatingos priežiūros. Buvo pasirinkta klasikinė baltos spalvos blizgi drobė. Tokia plėvelė puikiai atrodo bei tinka bet kokiam dizaino interjerui. Blizgios lubos suteikia patalpai žaismingumo ir išskirtinio grožio. Išoriškai jos primena baltą veidrodį, tačiau turi ir atspindinčių savybių.

Prižiūrėti blizgią plėvelę nėra sunku. Lubų spalva nenublunka ir laikui bėgant nesikeičia. Plėvelė nesideformuoja nuo drėgmės poveikio (primename, kad ji sumontuota vonios kambaryje) ir temperatūros pokyčių. Kadangi vonios kambarys yra vidutinio ploto, pasirinktos lubos yra vienos pakopos. Be to, įtempiamų lubų konstrukcija naudojant sienos profilį sumažina lubų aukštį maždaug 3,5–4 cm. Tinkamam vonios kambario apšvietimui buvo pasirinkti taškiniai šviestuvai. Jie buvo sumontuoti vienodu atstumu vienas nuo kito vonios centre.

Apšvietimas

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu mūsų klientams dažnai kelia klausimus, ar jie turės patys pakloti laidus. Galimi du variantai: jei jūs nuspręsite patys pakloti laidus, jūs patys turėsite pirkti visas reikalingas medžiagas. Medžiagų kaina nebus įskaičiuojama į bendrą kainą. Jei laidus kloja mūsų specialistai, visas medžiagas perkame mes. Tokiu atveju medžiagų kaina bus įskaičiuota į bendrą darbų kainą.

Kainos apskaičiavimas

Preliminari įtempiamų lubų kaina priklauso nuo patalpos ploto, kampų skaičiaus, atsiųskite mums užklausą internetu arba telefonu. Mūsų meistrai labai greitai atvyksta atlikti matavimus į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai. Gauti atsakymus į visus klausimus, pateikti užsakymą, išsikviesti meistrą Panevežyje galite paskambinę telefonu, nurodytu mūsų svetainėje, o taip pat ir el. paštu ar internetu.

Projekto informacija
14 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Plotas 14 kv.m.
  • Perimetras 15 m.
  • Įleidžiami šviestuvai 6 vnt.
  • Papildomi kampai 4 vnt.
  • Bendra kaina: 480 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba
5 šviestuvai dovanų
80€ kuponas
10% nuolaida
Karnizas dovanų
30€ kuponas
10% nuolaida
-15% BAUF plėvelei
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
LED nišoje dovanų
5 kv. m. dovanų
Išbandykite laimės ratą ir laimėkite fantastiškas nuolaidas!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

  • Kuponai galioja užsakymams virš 20 kv. m.
  • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
  • Kodas galioja iki 2024 m. gegužės 25 d.
  • Nuolaida galioja prieš pasiūlymo gavimą arba sutarties pasirašymą.