Blizgios įtempiamos lubos vonioje Panevėžyje

Įtempiamos lubos gali būti įrengtos ne tik biure ar gyvenamuosiuose kambariuose, bet ir vonios kambariuose. Klausimas, kur galima įrengti įtempiamas lubas, yra vienas iš populiariausių, kuriuos mes girdime iš mūsų klientų. Mūsų meistrai sako, kad įtempiamas lubas galima įrengti bet kuriose patalpose, įskaitant vonios kambarius, baseinus. Plevelė yra atspari didesniam drėgmės kiekiui. Išimtis yra nešildomos patalpos, kuriose temperatūra nukrenta žemiau 0 laipsnių, ir patalpos, kuriose yra aukšta temperatūra.

Šios blizgios įtempiamos lubos Panevežyje buvo atliktos vonios kambaryje. Tai ne tik gražu, bet ir praktiška, nes įtempiamoms luboms nereikia ypatingos priežiūros. Buvo pasirinkta klasikinė baltos spalvos blizgi drobė. Tokia plevelė puikiai atrodo bei tinka bet kokiam dizaino interjerui. Blizgios lubos suteikia patalpai žaismingumo ir išskirtinio grožios. Išoriškai jos primena baltą veidrodį, tačiau turi ir atspindinčių savybių.

Prižiūrėti blizgę plevelę nėra sunku. Lubų spalva nenublunka ir laikui bėgant nesikeičia. Plevelė nesideformuoja nuo drėgmės poveikio (primename, kad ji sumontuota vonios kambaryje) ir temperatūros pokyčių. Kadangi vonios kambarys yra vidutinio ploto, pasirinktos lubos yra vienos pakopos. Be to, įtempiamų lubų konstrukcija naudojant sienos profilį sumažina lubų aukštį maždaug 3,5–4 cm. Tinkamam vonios kambario apšvietimui buvo pasirinkti taškiniai šviestuvai. Jie buvo sumontuoti vienodu atstumu vienas nuo kito vonios centre.

Apšvietimas

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu mūsų klientams dažnai kelia klausimus, ar jie turės patys pakloti laidus. Galimi du variantai: jei jūs nuspręsite patys pakloti laidus, jūs patys turėsite pirkti visas reikalingas medžiagas. Medžiagų kaina nebus įskaičiuojama į bendrą kainą. Jei laidus kloja mūsų specialistai, visas medžiagas perkame mes. Tokiu atveju medžiagų kaina bus įskaičiuota į bendrą darbų kainą.

Kainos apskaičiavimas

Preliminari įtempiamų lubų kaina priklauso nuo patalpos ploto, kampų skaičiaus, atsiųskite mums užklausą internetu arba telefonu. Mūsų meistrai labai greitai atvyksta atlikti matavimus į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai. Gauti atsakymus į visus klausimus, pateikti užsakymą, išsikviesti meistrą Panevežyje galite paskambinę telefonu, nurodytu mūsų svetainėje, o taip pat ir el. paštu ir internetu.

Projekto informacija
14 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Plotas 14 kv.m.
  • Perimetras 15 m.
  • Įleidžiami šviestuvai 6 vnt.
  • Papildomi kampai 4 vnt.
  • Bendra kaina: 236 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 621 82555
arba
Užpildykite informaciją