Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Baltos matinės lubos koridoriuje Panevėžyje

Lubų apdailos variantų, kurie tiks jūsų interjerui, jų dizaino ir įforminimo galimybių šiandien siūloma neįtikėtinai daug. Įtempiamosios lubos leidžia padaryti dangą idealiai lygią, galinčią išsaugoti savo pirminę išvaizdą ilgus metus. Kokią garantiją įtempiamosioms luboms siūlo įmonė „Brilliance ceiling”? Įtempiamųjų lubų garantija yra 25 metai ir 5 metai montavimo darbams, kuriuos atliko įmonės meistrai.

Jeigu jūsų lubos atrodė ne itin patraukliai, neverta jaudintis – įtempiamosios lubos paslėps visus trūkumus.

Į mūsų įmonę kreipėsi užsakovai iš Panevėžio, prašydami sumontuoti įtempiamąsias lubas svetainėje ir koridoriuje. Buto šeimininkų pageidavimu, jis turi būti šviesus. Todėl, kad lubos derėtų su apdaila, mes nusprendėme sumontuoti matines vieno lygio baltos spalvos lubas.

Matinis lubų paviršius sukuria idealiai lygios balintos dangos efektą. Kadangi neatsispindi, matinės lubos paslepia nereikalingus atspindžius, sukuria natūralumo pojūtį. Balta spalva – universali. Ji tinka bet kokio stiliaus interjerui. Maža to, jeigu bėgant laikus jūs nuspręsite kambaryje pakeisti tapetus arba baldus – lubų keisti nereikės. Jos derės bet kokio stiliaus interjere. Koridoriuje ir svetainėje sumontavome kvadratinių taškinių šviestuvų apšvietimą. Išdėstėme juos per visą svetainės ilgį medžiagos centre. Tai leido mums pasiekti, kad apšvietimas būtų kokybiškas ir jo pakaktų.

Daugelis mūsų užsakovų renkasi svetainėje montuoti LED juostą. Kas tai yra? Tai juosta, kurioje sumontuoti šviesos diodai. Ji gali būti skirtingo ilgio ir įvairaus šviesos ryškumo. Pasirinkti juostą jums padės matavimą atliekantys meistrai.

Užsakyti tokias lubas, pasikonsultuoti ar išsikviesti meistrą galite telefonu, tiesiogiai užsakydami internetu arba elektroniniu paštu. Kontaktinę informaciją Panevėžyje galima rasti svetainėje, paspaudus nuorodą. Meistras per trumpą laiką atvyksta išmatuoti nemokamai į bet kurią Lietuvos vietą.

Projekto informacija
4 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Bendra kaina: 250 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 666 22444
arba
5 šviestuvai dovanų
80€ kuponas
10% nuolaida
Karnizas dovanų
30€ kuponas
10% nuolaida
-15% BAUF plėvelei
5% nuolaida
5 kv. m. dovanų
30€ kuponas
LED nišoje dovanų
5 kv. m. dovanų
Išbandykite laimės ratą ir laimėkite fantastiškas nuolaidas!

Norėdami pradėti - įveskite savo duomenis. Nuolaida bus priskirta Jūsų telefono numeriui.

Taisyklės:

  • Kuponai galioja užsakymams virš 20 kv. m.
  • Nuolaidos taikomos medžiagoms ir darbui
  • Kodas galioja iki 2024 m. gegužės 25 d.
  • Nuolaida galioja prieš pasiūlymo gavimą arba sutarties pasirašymą.