Baltos matinės įtempiamos lubos svetainėje Kaune

Atsiradus įtempiamosioms luboms, remontas tapo kur kas paprastesnis: daugiau nebereikia praleisti daug laiko tam, kad paruoštumei lubas, nebereikia kelti dulkių namuose ir purvinti. Įtempiamųjų lubų montavimas padeda mūsų užsakovams to išvengti. Todėl mūsų užsakovai dažnai klausia: kiek laiko trunka įtempiamųjų lubų montavimas? Viskas priklauso nuo dizaino sudėtingumo – montuojama nuo kelių valandų iki kelių dienų.

Į mus kreipėsi užsakovas iš Kauno, prašydamas sumontuoti įtempiamąsias lubas salėje. Kadangi jis norėjo, kad interjeras būtų santūrus, tačiau ir labai jaukus, mes nusprendėme sumontuoti matinę medžiagą. Iš išorės ji primena klasikines idealiai lygias lubas. Tokios lubos atrodo natūraliai ir labai gražiai.

Medžiagos spalvą nusprendėme pasirikti baltą. Ji idealiai dera su kambario interjeru, neatkreipia nereikalingo dėmesio. Kadangi mūsų užsakovai yra naujakuriai, mes pasiūlėme jiems sudalyvauti akcijoje: užsakant daugiau kaip 35 kvadratinius metrus įtempiamųjų lubų, dovanojame 15 % nuolaidą.

Apšvietimui mūsų užsakovai nusprendė panaudoti taškinius šviestuvu. Mes parinkome sidabro spalvos matinius šviestuvus. Jie puikiai dera su lubų medžiaga ir gerai tinka prie interjero.

Dažnai užsakydami lubas su taškiniu apšvietimu mūsų užsakovai domisi, ar reikia patiems išvedžioti laidus? Čia mes suteikiame pasirinkimo laisvę. Jūs galite išsivedžioti laidus patys, nusipirkę visas reikalingas medžiagas. O galite patikėti tai mūsų meistrams. Tokiu atveju panaudotų medžiagų kaina bus įtraukta į bendrą kainą.

Užsakyti įtempiamąsias lubas mūsų įmonėje galima telefonu, elektroniniu paštu arba tiesiai interneto svetainėje. Meistras atvyks pamatuoti nemokamai į bet kurią Lietuvos vietą. Patyrę ir kvalifikuoti konsultantai visada padės pasirinkti ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Projekto informacija
10 kv. m.

  • Detalizacija:
  • Bendra kaina: 176 €

Brilliance ceiling specialistai maloniai padės Jums ir patars išsirinkti įtempiamų lubų medžiagas ir konstrukcijas, o mūsų dizaineriai parinks apšvietimo spendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas arba jau žinote kokias įtempiamas lubas norite užsakyti - prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Teiraukitės kainos

+370 621 82555
arba
Užpildykite informaciją